News

Invite your friend, gain the wage per transaction

Create wallet and store your cryptocurrency

Shop your supported cryptocurrencies in safety

Trade your supported cryptocurrencies in safety
Bitcoin, Ethereum and ripple wallet in doshalexchange

  توقف تولید دستگاهای استخراج شرکت GMO

شرکت بزرگ فنی آوری اطلاعات ژاپنی GMO اذعان داشته است در پی خسارت ناشی از سقوط بازار ارز در یک سال اخیر، به زودی تولید و فروش دستگاهای ماینینگ خود را متوقف خواهد کرد.این شرکت در روز سه شنبه اعلام داشته است که با توجه به شرایط فعلی "کسب و کار فزاینده رقابتی" و بازار ضعیف رمزنگاری، "ساخت و فروش دستگاهای ماینینگ" دیگر مقرون به صرفه نیست.بر اساس نتایج بدست آمده از یک بررسی، شرکت GMO به دلیل فروش دارایی های مربوطه، مبلغی معادل 35.5 میلیارد ین (یا 321.6 میلیون دلار)، که شامل زیان های نقدی و بدها های خود، که به ترتیب به ارزش 104.2 میلیون دلار و 217.4 میلیون دلارمی باشد متضرر شده است.

این شرکت در بیانیه خود اظهار داشت:

“پس از در نظر گرفتن تغییرات در محیط کسب و کار فعلی، این شرکت انتظار دارد که بازده مبلغ حسابداری دارایی های تجاری مربوط به معادن استخراج معادن دشوار باشد و بنابراین تصمیم گرفته شده است که یک زیان فوق العاده را ثبت کند”

GMO برای اولین بار در ماه سپتامبر 2017 سخت افزار استخراج رمز ارز خود را راه اندازی و در پایان سال گذشته کار خود را در شمال اروپا آغاز نمود. تصمیم به خروج از فعالیت تولید دستگاهای استخراج تنها پس از چند ماهی اتخاذ میشود که شرکت  GMO دستگاه استخراج ملقب B3 خود را که مجهز به تراشه استخراج 7 نانومتریبوده است و به طور رسمی آن راه اندازی شده بود. با این حال، این شرکت سه شنبه گذشته اعلام کرد که با وجود شرایط دشوار فعلی، همچنان به انجام عملیات استخراج خود ادامه می دهد و قصد دارد ساختار درآمد خود را بررسی و مرکزاصلی استخراج  خود را به یک منطقه جدید با انرژی "پاک تر و ارزان تر" انتقال دهد.

این شرکت در روز سه شنبه در کنفرانس تلفنی برای سرمایه گذاران نهادی این گونه توضیح داد:

"ما در حال حاضر به عملیان استخراج خود ادامه میدهیم و بعد از شناسایی زیان های ناشی از آن، هزینه استهلاك تقریبا به صفر خواهیم رساند. از این رو مادامی که اطمینان حاصل کنیم که درآمد حاصل از استخراج رزم ارزها همچنان بیش از هزینه برق است، به این روند ادامه خواهیم داد."

با این حال، جزئیات کامل طرح های جدید هنوز مشخص نشده است و آیا این که این  امر به بهبود سودآوری آنها کمک خواهد کرد یا نه!


Translated by hamid jolany  Total visitors count:  306