News

Invite your friend, gain the wage per transaction

Create wallet and store your cryptocurrency

Shop your supported cryptocurrencies in safety

Trade your supported cryptocurrencies in safety
Bitcoin, Ethereum and ripple wallet in doshalexchange

  ریپل در نهایت میتواند به مهمترین رمز ارز جهان تبدیل شود

 

ریپل در نهایت میتواند به مهمترین رمز ارز جهان تبدیل شود.

در روزهای اخیر نوسانات بازار ارز موجب خروجی بسیاری از کاربران و سهامداران ارز از عرصه رقابت شده در حالی که از 29 مجددا شاهد رشد صعودی چشمگیر بودیم همچنین شاهد رقابت تنگاتنگ دو رمز ارز برتر دنیا در جدول رقابت برتیرنهای سال یعنی اتریوم و ریپل نیز بوده ایم. جامعه ریپل یکی از فعالان در زمینه رمز ارز بوده وپیوسته با نگرش و فعالیت های مثبت خود پایداری خود در زمان حال و آینده را حفظ کرده است، این ادعا زمانی تحکیم تر شد که وبسایت weisscryptocurrencyratings اخیرا پستی مبنی بر اینکه رمز ارز ریپل میتواند در سال 2019 به عنوان رمز ارز شماره یک محسوب شود. در این گزارش آمده است

ریپل قصد دارد شبکه های غول پیکر پرداخت دنیا از جمله سوئیفت را برهم زند. اگر بتواند به سهم بازار SWIFT دست پیدا کند و حتی در بعضی از مناطق جایگزین شود این احتمال وجود دارد که XRP در نهایت تبدیل به رمز ارز شماره 1 جهان شود.

در این گزارش پیرو مستنداتی اشاراتی به ارتباطات شرکت ریپل با شرکتهای معتبر مالی جهان شامل راه اندازی معاملات حاشیه ای ریپل توسط شرکت Kraken شد. این صرافی افزود:

لطفا توجه داشته باشید که BCH و XRP ارز تضمینی  نیستند. این بدان معنی است که شما نمیتوانید موقعیتهای حاشیه ای را نسبت به ارزش توازن BCH یا XRP باز کنید. به همین دلیل، شما همیشه باید توازن کافی سایر ارزهای تثبیت را حفظ کنید تا موقعیت های حاشیه ای خود را حفظ کنید.

پیش بینیها حاکی از این است که در سال جدید بیت کوین به صورت فزاینده ای به عنوان ارز ارزشمند صعود خواهد داشت. و به عنوان ارز پایه گوی رقابت را از طلا خواهد ربود. این ادعا اخیرا توسط Lou Kerner تأیید شد، زمانی که وی اظهار داشت که Bitcoin در حال تبدیل شدن به یک فروشگاه ارزش محور است. وی در سخنانش افزود:

طلا در حال حاضر دارای ارزشی معادل  8 تریلیون دلار است، در حالی که Bitcoin یک دارایی 60 میلیارد دلاری است. به نظر من، ارزش Bitcoin می تواند تا 100 برابر افزایش یابد و اطمینان حاصل می شود که عرضه اندامی  دارایی های دیجیتالی تازه شروع شده است

 


  Total visitors count:  323